V-Boyz of Europe


Spelersinfo

Spelers :

 

competitie Arens Sander 0497 94 38 71 sanderarens@gmail.com
competitie Bonne Dieter dieter.bonne@gmail.com
competitie Boon Michel 09 228 59 88 boneym@skynet.be
competitie Bosschem Johan 0498 41 39 92 bosschem.johan@telenet.be
competitie Claeys Jens 0485 46 85 49 jensclaeys@hotmail.com
competitie De Clercq Kristof kristof.de.clercq2@telenet.be
competitie Fiers Wim 0486 12 89 09 wekme.fiers@skynet.be
competitie Laporte Floris 0477 26 72 63 floris.laporte@gmail.com
competitie Neyt Arne 0472 32 06 19 arneneyt1@hotmail.com
competitie Neyt Geert 0476 49 04 72 Geert.Neyt@gentenaar.be
competitie Pyck Dirk 0479 99 03 38 09 224 05 94 dirk.pyck@telenet.be
competitie Rotsaert Luc 0494 50 00 04 rotsaert.luc@recticel.com
competitie Uvin Geert 0486 40 01 98 geertuvin@aalterpaint.be
competitie Van Acker Philippe 0475 52 41 53 09 258 09 43 philippe.vanacker@gmail.com
competitie Vandekerckhove Peter 0495 52 22 88 vandekerckhove.peter@telenet.be
randactiviteiten De Baerdemaeker Koen debaerdemaekerkoen@gmail.com
randactiviteiten De Muynck Filip filip.demuynck@victoir.com
randactiviteiten Raman Koen raman.koen@recticel.com

 

Scheidsrechter :  

 

 Boon Michel

 

 

 

 

 

Meld onnauwkeurigheden in de spelerslijst aan de webmaster via bosschem.johan@telenet.be aub.

Die past dat zo snel mogelijk aan.

Dank bij voorbaat.

Create a Free Website